Вранці 27 січня російські війська здійснили атаку по об’єкту критичної інфраструктури Групи"Нафтогаз" у західному регіоні України, внаслідок влучання на місці виникла пожежа, передає Енергореформа.
"З міркувань безпеки, щоб захистити людей і не допустили забруднення довкілля, фахівці компанії негайно зупинили технологічні процеси на обʼєкті. На місці працюють рятувальники ДСНС", – зазначив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький, якого цитує Телеграм-канал компанії.
Згідно з повідомленням, дії з реагування координуються з органами місцевої влади та відповідними службами.
"Нафтогаз" акцентував, що це вже п’ятнадцятий цілеспрямований обстріл об’єктів критичної інфраструктури Групи лише з початку січня.
"Нафтогаз" продовжує працювати в умовах постійної воєнної загрози, зосереджуючи зусилля на безпеці персоналу, мінімізації наслідків атак та збереженні стабільності роботи енергетичної системи", – наголосила компанія.
Джерело: https://t.me/NaftogazUA/2742
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.