Троє працівників Групи "Нафтогаз" та двоє рятувальників ДСНС загинули внаслідок чергової масованої російської атаки у ніч з 4 на 5 травня, ще 37 людей поранені, а також суттєво пошкоджені об’єкти, передає Енергореформа.
Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
"Росіяни масовано атакували обʼєкти Групи "Нафтогаз". На Полтавщині та Харківщині обстрілів зазнали газовидобувні підприємства. Маємо значні руйнування та втрати видобутку. Найболючіше – є втрати серед колег", – написав Корецький у Facebook.
Він зазначив, що це була комбінована атака БПЛА та балістикою, внаслідок якої загинули троє працівників Групи "Нафтогаз" та двоє рятувальників ДСНС, ще 37 людей отримали поранення.
"Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Постраждалим надається вся необхідна медична допомога", – запевнив глава "Нафтогазу".
За його словами, щойно дозволить безпекова ситуація, компанія почне оцінку наслідків та відновлення.
Як повідомлялося, з початку року РФ атакувала об’єкти "Нафтогазу" приблизно 100 разів.
Кабінет міністрів України прийняв рішення про запуск довгострокових контрактів на ринку електроенергії, завдяки чому український бізнес зможе заздалегідь фіксувати ціну на неї на квартал, півроку або рік, передає Енергореформа.
РФ вдарила по енергетичному об’єкту в Дніпропетровській області, внаслідок чого без світла залишилися споживачі в 139 населених пунктах, передає Енергореформа.
Енергосектор України потребує міжнародної допомоги, у зв'язку з чим Фонд підтримки енергетики та Міністерство енергетики на URC-2026 у Гданську підніматимуть питання про надання EUR650 млн внесків для забезпечення енергтичної стікості, передає Енергореформа.