Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) перенесла розгляд питань щодо зміни тарифів на 2018 рік на відпуск електроенергії гідроелектростанціями ПрАТ "Укргідроенерго" та НАЕК “Енергоатом”, відпуск електроенергії та виробництво теплової енергії на атомних електростанціях ДП "НАЕК "Енергоатом", і на передачу електроенергії магістральними мережами "Укренерго".
Ці питання входили до порядку денного засідання нацкомісії від 14 серпня 2018 року (продовження засідання від 7 серпня), але на початку слухання було запропоновано перенести їх розгляд у зв'язку з необхідністю доопрацювання.
До пунктів порядку денного, розгляд яких було вирішено перенести, також входило внесення змін до інвстиційної програми на 2018 рік «Укргідроенерго» та «Енергоатом».
Дату наступного розгляду поки що не оголосили.
Читайте також: Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЭКУ), затвердила збільшення середньодорічної тарифу державного товариства-оператора об'єднаної енергосистеми "Укренерго" на передачу електроенергії по магістральним та міждержавним системам на 2018 рік на 1,5% - до 4969 копійок за кВт- ч в зв'язку з збільшенням витрат компанії на заробітну плату.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.