Асоціація сонячної енергетики України запрошує на наймасштабніший український "сонячний" захід зими’2025 – міжнародну виставку-форум "Solar Invest Forum Ukraine", передає Енергореформа.
Захід відбудеться 20 лютого 2025 року в Києві у Міжнародному виставковому центрі. Організаторами "Solar Invest Forum Ukraine" виступають Асоціація сонячної енергетики України та Cool Clima Kyiv.
Метою форуму є обговорення поточної ситуації в сонячній енергетиці України, визначення ключових викликів та можливостей для сектора, а також створення дієвих рекомендацій для його розвитку.
Особливу увагу буде приділено:
Ключові теми форуму:
Очікуваний результат:
Формування дорожньої карти розвитку сонячної енергетики в Україні, посилення діалогу між інвесторами, Регулятором та учасниками ринку, а також презентація перспективних інвестиційних проєктів.
Серед спікерів:
Панелі форуму:
Для учасників та партнерів АСЕУ – діють спеціальні пропозиції.
Більш детально про Форум можна дізнатися на сторінці "Solar Invest Forum Ukraine".
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.