Енергохолдинг ДТЕК назвав загибель члена правління НЕК "Укренерго" Олексія Брехта страшною трагедією для спільноти українських енергетиків передає Енергореформа.
"Олексій Олександрович був досвідченим енергетиком, який зробив надзвичайно багато для української енергосистеми та її стійкості під час війни. Щирі співчуття рідним, близьким, колегам-енергетикам. Вічна та світла пам'ять Олексію Олександровичу", – написав ДТЕК у своєму Телеграм.
Як повідомляла Енергореформа, 21 січня трагічно загинув член правління НЕК "Укренерго" Олексій Брехт. У мережі йдеться про ураження струмом на одній з підстанцій "Укренерго" як причину загибелі.
З 5 вересня 2024 року до 30 червня 2025 року, за рішенням Наглядової ради НЕК "Укренерго" Брехт був т.в.о. голови правління компанії. В "Укренерго" він працював з 2011 року. Кар'єру розпочав у 1999 році на Київській ГАЕС.
Джерело: https://t.me/dtek_ua/3818
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.