Наглядова рада ПАТ "Центренерго" обрала Едуарда Погорєлова та Ярослава Довбенка членами дирекції підприємства, передає Енергореформа.
Як зазначається в повідомленні ПАТ в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), таке рішення прийнято НР 4 вересня за поданням генерального директора "Центренерго".
Срок обрання на посади – з 11 вересня по 6 жовтня цього року.
Остання посада, яку обіймав Погорєлов, – директор ВП "Вуглезбут" ДП "Селидіввугілля".
Довбенко був начальником відділу збуту теплової енергії ДП "Калуська ТЕЦ-НОВА"; начальником комерційного відділу, провідним інженером-інспектором з експлуатації, котлонагляду Калуської ТЕЦ.
Як повідомляла Енергореформа, після призначення 14 серпня гендиректором Андрія Чуркіна були обрані членами дирекції Сергій Горбач, Євген Гаркавий та Людмила Татаренко.
З 28 серпня припинено повноваження членів дирекції Віктора Спічки, Сергія Шульги, Юлії Кочеток, Сергія Білоуса та Євгена Мірошниченка на підставі заяв про звільнення.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.