Завершення опалювального сезону відбудеться залежно від погодних умов і не прив’язується до якоїсь певної дати, передає Енергореформа.
Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення-міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
"Завдяки роботі прем'єр-міністра, першого віцепрем'єра, в нас достатньо ресурсів для того, щоб ОЗП завершувався не відповідно до певних дат, а відповідно до температурного режиму. Ми готові працювати і до 15 квітня, будемо орієнтуватися на погоду", – сказав Кулеба на брифінгу за результатами РНБО щодо Комплексного плану стійкості українських міст і регіонів 3 березня, відповідаючи на питання щодо можливого завершення ОЗП 1 квітня.
"Тобто в нас все готово для того, щоб завершувати стале проходження опалювального сезону", – додав він.
Як повідомляла Енергореформа, 3 березня, Рада національної безпеки та оборони заслухала плани енергетичної стійкості регіонів, сума на реалізацію яких становить 215 млрд грн.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.