"Компанія Westinghouse Electric та НАЕК "Енергоатом" оголосили сьогодні про співпрацю, завдяки якій понад 60 українських атомників та студентів старших курсів зможуть пройти стажування та отримати можливості для розвитку", – йдеться у повідомленні української компанії у Телеграм-каналі 3 серпня.Там уточнили, що багаторічна програма з практичного навчання технології встановлення AP1000® розпочнеться восени 2022 року у головному офісі компанії Westinghouse у Сполучених Штатах.
"Завдяки навчальній програмі Westinghouse українські фахівці та студенти матимуть унікальний досвід для розвитку в атомній галузі, оскільки ми приступаємо до реалізації проектів AP1000® по всій Україні", – зазначив президент Westinghouse Energy Systems Девід Дарем.Він підкреслив, що відкриття об'єктів Westinghouse для нинішніх та майбутніх атомників України зміцнює тісне партнерство компанії з "Енергоатомом" та Україною.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.