АТ "Укргазвидобування", що входить до групи "Нафтогаз", ввело в експлуатацію нову розвідувальну високодебітну свердловину з добовим дебітом 383 тис. куб. м природного газу, передає Енергореформа.
Про це повідомляється у пресрелізі групи з посиланням на голову правління НАК "Нафтогаз України" Сергія Корецького.
"Цей результат – спільна заслуга всіх підрозділів "Укргазвидобування", які були залучені до проєктування, буріння та облаштування. Дякую кожному, хто працював над цією свердловиною. Крок за кроком ми зміцнюємо власний видобуток", – зазначив він.
Вказана свердловина похилоскерована, глибиною майже 5,7 км. Всі роботи – від буріння до запуску – виконано на півтора місяці раніше запланованого терміну.
Як проінформували у "Нафтогазі", наразі на цьому ж родовищі триває буріння ще двох розвідувальних свердловин, а найближчим часом планується початок буріння ще трьох.
Як повідомляла Енергореформа, "Укргазвидобування" за підсумками січня-березня 2025 року встановило новий рекорд із проходки – 107 136 метрів, що майже вдвічі більше, ніж за аналогічний період 2024 року, та перевищує попередній квартальний максимум, зафіксований у третьому кварталі 2024 року (102 866 м).
Джерело: https://t.me/NaftogazUA/2572
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.