Мережі автозаправних станцій "Укрнафта" та SOCAR погодили взаємний оббіг паливних карток у мережах, підписавши договір про міжемітентську програму, передає Енергореформа.
Згідно з прес-релізом "Укрнафти", юридичні особи-власники її NAFTAКарта та sCard від SOCAR із грошовим депозитом можуть отримати необхідну кількість палива в обох мережах зі знижками від ціни АЗС на дату її відвідування.
Оплата провадиться за рахунок коштів на рахунках, прив'язаних до паливних карток.
"Це дозволяє клієнтам обох компаній розширити географію заправок: у мережі "Укрнафти" працюють зараз 456, у мережі SOCAR – 57 АЗК. Тому, де б ви не перебували, завжди зможете заправити авто якісним пальним за вигідною пропозицією", – наголошується в прес-релізі.
Як повідомляло агентство "Інтерфакс-Україна", наприкінці вересня цього року "Укрнафта" почала працювати з мережами BVS (75 АЗС), VST (88 АЗС) та Ovis (43 АЗС) у сфері паливних карток.
"Укрнафта" – найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС із 537 станцій, з яких діють 456.
Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" із часткою 50%+1 акція. 5 листопада 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ прийняла рішення про передачу державі приватної частки корпоративних прав компанії, якою зараз управляє Міноборони.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.