Енергетика ДТЕК поранено під час обстрілу російських агресорів у Донецькій області, передає Енергореформа.
Про це повідомила Група ДТЕК у своєму Facebook.
"Ремонтна бригада ДТЕК оглядала трансформаторну станцію в Донецькій області та потрапила під обстріл. Уламки російських снарядів пробили всі засоби захисту та поранили одного з енергетиків", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що поранений енергетик отримав всю необхідну допомогу, а компанія продовжує підтримувати його та родину до повного одужання.
"Російським окупантам ніколи не зламати дух енергетиків (…). Наші колеги щоденно працюють біля лінії фронту та наражають свої життя на небезпеку, щоб нести світло українським родинам", – наголосили в ДТЕК.
Як повідомляла Енергореформа за даними на початок вересня поточного року, з початку повномасштабного вторгнення ТЕС "ДТЕК Енерго" були атаковані росією понад 40 разів, в результаті троє енергетиків загинули, а 32 були поранені.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.