Кабінет міністрів України направив майже 426,3 млн грн на на зарплати працівникам вугільної галузі, спямувавши на це кошти, передбачені в держбюджеті Міністерству енергетики на ліквідацію вугільних підприємств, передає Енергореформа.
Відповідне рішення закріплене розпорядженням уряду № 250-р від 29 березня 2022 року.
Здійснити перерозподіл коштів у сумі 426 248 тис. грн, передбачених Міненерго на 2022 рік у загальному фонді державного бюджету, шляхом зменшення видатків за програмою "Заходи з ліквідації неперспективних вугледобувних підприємств" та збільшення за програмою "Реструктуризація вугільної галузі", йдеться в опублікованому на Урядовому порталі розпорядженні.
Міністерству фінансів доручено забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.
У своєму вечірньому зверненні 29 березня президент України Володимир Зеленський повідомив, що уряд спрямував 426 млн грн на зарплати шахтарям.
.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.