В Івано-Франківській області застосовані графіки обмеження споживання електричної енергії для 20 енергоємних промислових підприємств 20 та 21 жовтня з 7.00 до 23.00, передає Енергореформа.
Про це повідомило АТ "Прикарпаттяобленерго" на своєму сайті.
Там уточнили, що це розпорядження не стосується підприємств критичної інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність області.
"Для населення залишається актуальною необхідність мінімізувати використання енерговитратних приладів: обігрівачів, бойлерів, електроплит, пральних машин, духовок, кондиціонерів, мікрохвильовок, підігріву підлоги тощо", – наголосили у компанії.
Там пояснили, що у разі не досятнення очікуваних результатів від уже уведених обмежень, будуть застосовані додаткові.
АТ "Львівобленерго" на своєму сайті 20 жовтня також повідомило, що згідно з розпорядженням головного диспетчера РДЦ Західного регіону НЕК "Укренерго" введений графік обмеження споживання електричної енергії та графік обмеження потужності для промислових споживачів, але не уточнило їхню кількість..
Як повідомляла Енергореформа, про обмеження 18 промислових споживачів повідомили у АТ "Чернівціобленерго".
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.