Верховна Рада ратифікувала угоду між урядами України та Сполучених Штатів Америки про створення інвестиційного фонду відбудови, передає Енергореформа.
За законопроєкт №0309 про ратифікацію угоди між урядами України та Сполучених Штатів Америки про створення Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови за основу та в цілому проголосували 338 народних депутатів на пленарному засіданні Верховної Ради 8 травня.
Під час обговорення документу голова комітету Верховної Ради Олександр Мережко (фракція "Слуга народу") зачитав зміни, які внесені у преамбулу законопроєкту.
"Ця Угода діє на всій території України в межах її міжнародно визнаного державного кордону, включно з територіальним морем", – йдеться в преамбулі.
Пряму трансляцію засідання вів у YouTube народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").
Джерело:https://www.youtube.com/live/k6sz-i2lmdw
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.