Діючі військовослужбовці зекономили понад 1,1 млн грн на купівлі пального, кави та продуктів у мережі АЗК під ТМ Parallel завдяки дії програми Плюси в межах партнерства з Міністерством оборони України, передає Енергореформа.
Як зазначається в пресрелізі компанії, переданому Енергореформі, з 10 вересня 2025 року, відколи мережа приєдналась до програми, військові здійснили понад 24 тис. транзакцій.
Загальний обсяг реалізації в межах Армія+ становив 7,9 млн грн дизельного пального, 5,6 млн грн бензину та 2,9 млн грн газу.
Учасникам програми надаються знижки 4 грн/л на бензини та дизель PERFEKT, 2 грн/л – на бензин і дизель ЄВРО, 1 грн/л – на автогаз. Також діють 20% знижки на продукцію кафе та 10% – на товари маркету (крім алкогольних і тютюнових виробів).
Parallel продовжить участь у програмі Плюси в Армія+ та розглядатиме можливості її розширення.
"Для нас участь у програмі Плюси – це більше, ніж партнерство. Це можливість висловити вдячність українським захисникам і зробити їхнє повсякденне життя трохи комфортнішим. Ми й надалі підтримуватимемо військових, пропонуючи вигідні умови на наших АЗК", – зазначив власник і СЕО мережі АЗК Parallel Олександр Дубінін.
"Армія+" – це державний мобільний застосунок для військовослужбовців України, створений для спрощення бюрократичних процедур та надання доступу до сервісів.
Він дозволяє подавати електронні рапорти, отримувати унікальний ідентифікатор "Армія ID", брати участь в опитуваннях, отримувати онлайн-навчання та користуватися знижками на товари і послуги за програмою "Плюси".
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.