60% споживачів, які в деокупованому Херсоні отримують теплопостачання від місцевої ТЕЦ, вже забезпечені ним, передає Енергореформа.
Про це повідомила НАК "Нафтогаз України".
Згідно з пвідмленням компанії на сайті 8 грудня, комунальні служби міста продовжують лагодити мережі, щоб подати опалення і в решту осель.
"Попри обстріли та постійні перебої з е/е, фахівці титанічними зусиллями повертають тепло в деокупований Херсон. Усі вони щоденно ризикують власним життям та здоров’ям, адже об'єкти енергоінфраструктури під особливим прицілом ворога. Розуміючи масштаб руйнувань мереж та загальну ситуацію в місті, я можу стверджувати, що це героїчна праця. Дякую всім спеціалістам, зокрема працівникам "Нафтогаз Тепло", які сьогодні повертають життя звільненому місту. Ваш внесок дуже важливий", – зазначив голова правління "Нафтогазу" Олексій Чернишов, слова якого наводяться у релізі.
Він також подякував Херсонській ОВА за сприяння процесу запуску теплоносія.
Як повідомяла Енергореформа, виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук 7 грудня повідомив, що заживлено вже приблизно 30 населених пунктів Херсонської області, не рахуючи заживлений минулого тижня обласний центр, почала працювати Херсонська ТЕЦ, а подача електрики в Берислав і прилеглі території очікується найближчим часом.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.