Пошкодження об’єкта "Укренерго" від падіння уламків російської ракети в Кіровоградській області не призвели до збоїв в роботі магістральної мережі, але уламками пошкоджено повітряні лінії "Кіровоградобленерго", що спричинило відключення споживачів, передає Енергореформа.
Про це повідомила компанія у своєму телеграм-каналі,.
Як уточнила НЕК, пошкоджено один з її ремонтно-виробничих об’єктів.
Водночас "Укренерго" зазначила, що загиблий внаслідок російської атаки енергетик – співробітник компанії, ще четверо зазнали поранень.
"Компанія надасть всебічну допомогу родині загиблого та постраждалим", – підкреслили в НЕК.
Як повідомляла Енергореформа з посиланням на Міненерго, у результаті ракетної атаки російських агресорів по Кропивницькому зранку 4 січня пошкоджено один з об’єктів НЕК "Укренерго", є загиблий та п'ять поранених. Згідно з його повідомленням у Телеграм-каналі, також зазнав пошкоджень і об’єкт ПАТ "Кіровоградобленерго", поранено двоє енергетиків.
"Внаслідок атаки знеструмлено повітряні лінії. Без напруги залишилися побутові споживачі та залізниця. Наразі енергетики працюють над відновленням електропостачання. Ситуація контрольована", – зазначило міністерство.
Фото з архіва.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.