Віце-прем'єр-міністр Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко сказав, що у вересні буде пропонувати внесення змін до Закону “Про теплопостачання”.
Ініціатива стосуватиметься неможливості відключення від постачання газу теплопостачальних підприємств підчас опалювального сезону.
Як сказав Г. Зубко на селекторній нараді, присвяченій ситуації з КП “Київтеплоенерго”, минулого року такі відключення мали місце у кількох містах. Потім питання були врегульовані, але певний час споживачі, котрі сплачували за послуги, платили податки, були без теплопостачання.
Віце-прем'єр також назвав неприпустимою ситуацію, коли при переході власності виплата боргів підприємств перекладається на платників податків.
“При передачі майна і переході права власності, погашення боргів за спожитий газ - це питання можливості роботи критичної інфраструктури”, - сказав він.
Читайте також: Влада Києва просить Кабмін розглянути ситуацію з газопостачанням ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.