Унаслідок завданих РФ інтенсивних ударів та серйозних руйнувань призупинено роботу Херсонської ТЕЦ, без тепла залишилося 470 будинків, передає Енергореформа.
Про це повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.
"Впродовж останніх днів російські окупанти інтенсивно атакували Херсонську ТЕЦ – били дронами, артилерією та іншими видами озброєння. Повністю цивільний об’єкт зазнав серйозних руйнувань: пошкоджені приміщення і обладнання станції. Через це роботу ТЕЦ призупинено. Без тепла залишилися 470 будинків — понад 40,5 тисячі абонентів", – написав Прокудін в Телеграм 4 грудня.
Він зазначив, що з огляду на ситуацію збирає оперативну нараду, на якій будуть розглядатися варіанти альтернативного теплопостачання для осель, під’єднаних до ТЕЦ.
"Паралельно ведемо перемовини з партнерами, щоб забезпечити херсонців електричними обігрівачами та іншими засобами для обігріву. У місті продовжують працювати Пункти незламності", – зазначив глава Херсонської ОВА.
Джерело: https://t.me/olexandrprokudin/11175
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.