Атаки РФ залишили без світла споживачів у двох областях, планових обмежень е/е немає – "Укренерго" та Міненерго

25.09.2025 11:59
електроенергія

Атаки російських агресорів по енергооб’єктам у кількох регіонах призвели до знеструмлення низки споживачів у Миколаївській та Чернігівській областях, передає Енергореформа.

Про це повідомила НЕК "Укренерго".

"Упродовж минулої доби та вночі і вранці ворог ударними дронами атакував енергетичні об’єкти у кількох регіонах. Внаслідок цього на ранок є знеструмлені споживачі у Чернігівській та Миколаївській областях", – йдеться в повідомленні компанії в Телеграм 25 вересня.

"Укренерго" підкреслило, що енергетики роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення роботи пошкодженого обладнання.

Міністерство енергетики зі свого боку зазначило, що станом на 25 вересня система збалансована, планових обмежень для споживачів не передбачено.

При цьому "Укренерго" звертає увагу, що споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження: станом на 9:30 воно було на 1,9% нижчим, ніж попереднього дня – у середу.

Причина – встановлення ясної погоди у більшості регіонів, крім частини західних та південно-східних областей, що зумовлює високу ефективність роботи побутових СЕС та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі.

"Укренерго" закликає користуватися потужними електроприладами у період з 10:00 до 16:00.

Джерела: https://t.me/Ukrenergo/4157

https://t.me/energyofukraine/4644


Читайте також

Кабмін запускає довгострокові контракти на ринку е/е для бізнесу – Свириденко

Кабінет міністрів України прийняв рішення про запуск довгострокових контрактів на ринку електроенергії, завдяки чому український бізнес зможе заздалегідь фіксувати ціну на неї на квартал, півроку або рік, передає Енергореформа.

Удар РФ по енергооб’єкту ДТЕК на Дніпропетровщині залишив без світла майже 20 тис. родин

РФ вдарила по енергетичному об’єкту в Дніпропетровській області, внаслідок чого без світла залишилися споживачі в 139 населених пунктах, передає Енергореформа.

ЕС та Міненерго України на URC-2026 закликатимуть про EUR650 млн внесків до Фонду підтримки енергетики

Енергосектор України потребує міжнародної допомоги, у зв'язку з чим Фонд підтримки енергетики та Міністерство енергетики на URC-2026 у Гданську підніматимуть питання про надання EUR650 млн внесків для забезпечення енергтичної стікості, передає Енергореформа.

Авторизация



Создать аккаунт


Авторизация

Возникла ошибка авторизации!
Извините, возникла ошибка авторизации. Пожалуйста, попробуйте еще раз (в окне социальной сети вам необходимо подтвердить авторизацию), или попробуйте авторизоваться через другую социальную сеть.

Пожалуйста проверьте свою почту
и перейдите по ссылке,
чтобы завершить свою регистрацию
на сайте.

Комментарий отправлен на модерацию