Член правління НЕК "Укренерго" Олексій Брехт трагічно загинув під час роботи на одному в об’єктів, які нещодавно зазнали ударів РФ, передає Енергореформа.
Про це повідомила компанія в Телеграм 21 січня.
"Сьогодні трагічно загинув член правління нашої компанії та колишній її очільник Олексій Брехт. Смерть наздогнала його там, де він вважав за необхідне бути, щоб якнайшвидше повернути людям світло. Другий день поспіль Олексій Олександрович особисто керував відновлювальними роботами на одному з нещодавно атакованих ворогом енергооб’єктів", – написала "Укренерго" в Телеграм.
Вона зазначила, що вся українська енергетика зазнала величезної втрати.
"Нам бракуватиме Олексія Брехта особливо. Його досвід, енергія, готовність підказати і допомогти завжди підтримували нас у найважчі часи. Його уміння знаходити нестандартні рішення під час вирішення найскладніших завдань – завжди надихало", – наголосила компанія.
"Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та близьким. Пам’ятатимемо завжди", – написала "Укренерго".
Компанія зазначила, що Олексієві Брехту було 47 років, і понад 24 із них він віддав роботі в "Укренерго".
Серед його посад – керівник Служби перспективного розвитку Центральної енергосистеми, диспетчер та керівник Диспетчерської служби. Останніми роками Брехт відповідав за експлуатацію, відновлення, захист і розвиток мережі системи передачі. У 2024-2025 роках виконував обов’язки голови правління компанії.
Джерело: https://t.me/Ukrenergo/4566
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.