Через шквальний вітер та зниження температури знеструмлені 229 населених пунктів у шести областях, зокрема, у трьох з них, де вже було ліквідовано наслідки попередньої негоди, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
Згідно з його релізом, найбільше споживачів без світла в Дніпропетровській області – 79. Крім того, у Кіровоградській – 51, у Миколаївській – 39, Сумській – 28, Запорізькій – 18, Чернігівській області – 13.
Над усуненням пошкоджень і відновленням електропостачання працюють 121 бригада, 383 робітників, 135 одиниць техніки.
При цьому Міненерго зазначило, що після попередньої негоди заживлені всі споживачі в Одеській області – енергетики повернули світло у 123 населені пункти.
Енергохолдинг ДТЕК, чий оператор системи розподілу працює в Одеській області, зі свого боку повідомив, що на вечір 11 січня їм вдалося повернути світло у 241 тис. осель, полагодити 266 повітряних ліній, відновити роботу 5466 трансформаторних підстанцій.
"147 ремонтних бригад, 467 енергетиків та 158 одиниць техніки працювали і вдень, і вночі, щоб заживити всіх жителів Одеської області", – наголосив ДТЕК.
Джерело: https://t.me/dtek_ua
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.