Через нічні обстріли російських окупантів 14 лютого припинено теплопостачання до 66 багатоквартирних будинків Херсона, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
Згідно з його інформацією в Телеграм-каналі, відключення тепла необхідні для проведення відновлювальних робіт пошкодженої обстрілами теплотраси. Всього було пошкоджено теплотраси двох котелень, одну вже відновлено.
Крім того, без електрики в місті залишилися майже 560 споживачів.
Подібна ситуація і в Дніпрі, де тривають роботи з відновлення теплопостачання після атаки ворога 13 лютого, зазначає Міненерго.
Частково без електрики через артобстріл зі сторони російського кордону населений пункт (351 споживач) у Сумській області та 932 споживачі у 16 населених пунктах Чернігівської. З технологічних причин без світла у цих областях відповідно 17 населених пунктів (1,6 тис. споживачів) та 699 абонентів.
З цієї ж причини знеструмлено 588 споживачів у Дніпропетровській, 959 споживачів – у Київській, 72 абоненти – у Рівненській області.
Водночас ремонтні бригади усунули наслідки технологічних порушень у мережах Запорізького району та повернули світло 261 родині у 3 населених пунктах Запорізької області. За минулу добу енергетики відновили підключення до електромереж понад 8 тис. споживачів у Донецькій області.
У Львівській області під час виконання робіт на одній з трансформаторних підстанцій внаслідок потрапляння під напругу загинув керівник робіт, електромонтер підрядної організації. Причини та обставини нещасного випадку з'ясовуються.
У м. Кам’янське Дніпропетровської області через витік газу, що стався у внутрішньому газопроводі однієї з багатоповерхівок, відключено від газопостачання 9 абонентів.
Джерело: https://t.me/energyofukraine
Очільник НАЕК "Енергоатом" Павло Ковтонюк та голова правління ŠKODA JS Карел Беднарж на URC 2026 у Гданську підписали меморандум про співробітництво в розвитку стратегічного партнерства у сфері атомної енергетики, передає Енергореформа.
ПАТ "Укрнафта", що входить до Групи "Нафтогаз", на URC 2026 у Гданську підписала грантову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на EUR44,6 млн для будівництва 62 МВт розподіленої генерації, передає Енергореформа.
З початку війни НАЕК "Енергоатом" спрямував понад 22 млрд грн на потреби Сил оборони України, з яких майже 16 млрд грн – на забезпечення підрозділів Національної гвардії України, що охороняють АЕС, передає Енергореформа.