З 1 червня база відпочинку "Енергетик" ПАТ "Черкасиобленерго" почне приймати на безкоштовній основі співробітників, що боронять Україну від агресора, та членів їхніх сімей, передає Енергореформа.
Згідно з повідомленням прес-служби товариства, змогу відновитися також матимуть енергетики, які відновлюють електромережі країни в прифронтових регіонах – Миколаївській та Херсонській областях.
Комплексне оновлення бази "Енергетик", яке не функціонувала минулоріч через військові дії ворога, стартувало з початку травня. Керівництво ПАТ вирішило відреконструювати базу, оскільки через важкі воєнні випробування постала потреба оздоровлення працівників, які брали та беруть участь у бойових діях, та їхніх сімей.
Зазначається, що мобілізовані енергетики та їхні родини відпочиватимуть безкоштовно, витрати на оздоровлення візьме на себе профспілка підприємства.
За словами очільника підприємства Олега Самчука, серед майбутніх гостей бази, 160 військовослужбовців ЗСУ – працівників підприємства та їхні родини.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.