ПАТ "Черкасиобленерго" у І півріччі 2022 року направило на соціальні гарантії, пільги, компенсації та матеріальну допомогу працівникам 11,76 млн грн, передає Енергореформа.
Ця сума співставна з сумою, спрямованою на ці цілі за весь 2021 рік (11,5 млн грн), повідомила директор з управління персоналом "Черкасиобленерго" Надія Братаніч.
За її даними, за період воєнного стану мобілізованим працівникам товариства виплачено 7,21 млн грн матеріальної допомоги.
Нині кожному із цих працівників щомісячно продовжуються такі виплати у розмірі 10 тис. грн, – йдеться у релізі.
"Головна мета кожного українця, кожної компанії наразі – це забезпечення Перемоги України. Тому ми не тільки допомагаємо ЗСУ, а й виплачуємо матеріальну допомогу мобілізованим бійцям, щоб вони могли забезпечувати свої сім’ї", – зазначив голова правління "Черкасиобленерго" Олег Самчук.
Під час конференції колективу підприємства щодо виконання колективного договору за 2021 рік та перше півріччя 2022 року голова профспілкового комітету ПАТ Олександр Чорний заявив, що передбачені колективниим договором пільги, компенсації та розширені соціальні гарантії для працівників на 2019-2023 роки виконуються в повному обсязі.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.