ПАТ "Черкасиобленерго" виготовило 48 комплектів польових умивальників для 72-ї бригади ЗСУ, 16 з них вже доставлено військовим, передає Енергореформа.
Всього для військових черкаські енергетики вже виробили майже 150 одиниць цього сантехнічного обладнання, йдеться у повідомленні прес-служби товариства.
Там уточнили, що запит від 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців (72 ОМБР) з проханням виготовити та надати багатомісні польові умивальники надійшов до підприємства в середині літа. Бійці бригади в лютому зупинили ворога на підступах до Києва.
У своєму запиті військові зазначали, що в польових умовах дуже складно організувати побут, тому є необхідність в постачанні такої сантехніки, яка б легко транспортувалася, монтувалася та була зручна в користуванні.
Тож "Черкасиобленерго" у березні 2022 року в одному з цехів підприємства власноруч розробили і впровадили до виробництва багатомісні польові умивальники, які просто розбираються та збираються, легкі та зручні в перевезенні.
"Якщо буде потреба в більш масовому виробництві, наприклад, на замовлення Міністерства оборони України, готові й надалі виробляти та направляти на передову це обладнання", – прокоментував очільник підприємства Олег Самчук.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.