"Цей рік стане роком великої ремонтної кампанії в "ДТЕК Енерго". Значні інвестиції в наші теплові електростанції підвищать надійність та безпеку обладнання станцій. Реалізація цих планів необхідна для стабільної підготовки до наступного опалювального сезону", – повідомив генеральний директор "ДТЕК Енерго" Ільдар Салеєв, слова якого наведено у документі.За його словами, "збільшення інвестицій у вугледобувні та машинобудівні підприємства дозволяє розраховувати на нарощування цього року власного вуглевидобутку до 17,5 млн тонн".
"Це найбільший обсяг вкладень компанії за останні три роки. У рамках підготовки до наступного опалювального сезону заплановано провести 32 планові ремонти енергоблоків станцій", – пояснили в "ДТЕК Енерго".У свою чергу, компанія у 2022 році збільшить інвестиції у вугільні підприємства до 4 млрд грн, що на 670 млн грн, або на 20% більше, ніж минулого року.
"Ці кошти підуть на підготовку нових капітальних гірничих виробок, закупівлю шахтного обладнання, розвиток та підтримку підземного транспортного ланцюга, підвищення ефективності виробництва", – зазначили у ДТЕК Енерго.У машинобудівні активи підприємства Corum Group ДТЕК Енерго інвестує 361 млн грн. Це майже у шість разів більше, ніж роком раніше, і у дев'ять разів більше, ніж у 2020 році.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.