Енергетики операторів системи розподілу ДТЕК Мережі з 28 листопада по 4 грудня відновили роботу пошкоджених внаслідок бойових дій електромереж для 43 тисяч родин у 39 населених пунктах Донецької та Дніпропетровській областей, передає Енергореформа.
Як повідомляється у релізі ДТЕК Мережі 6 грудня, у Донецькій області вдалося повернути світло для 40 тисяч родин, у Дніпропетровській – ще майже 3 тисячам.
Там зазначили, що зберігається висока інтенсивність бойових дій та обстрілів у цих областях, а енергетикам доводиться регулярно повертати світло в населені пункти.
За інформацією компанії, без світла поки залишається 96 населених пунктів у Донецькій області, постачання якого вона обов’язково відновить, щойно отримає дозвіл на проведення робіт від Збройних сил.
Як уточнив генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко, слова якого наводяться у релізі, лише за минулу добу фахівці компанії відновили роботу пошкоджених обстрілами електромереж у 25 населених пунктах Донецької та Дніпропетровської областей, а світло знову з’явилося у 22 тисячах осель.
"Спеціалісти ДТЕК Мережі, попри обстріли та складну ситуацію з бойовими діями, продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС", – зазначив він.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.