"Незважаючи на щоденні обстріли в Донецькій області енергетики "ДТЕК" за тиждень з 6 по 12 червня повернули світло 439 937 сім'ям у 263 населених пунктах Донбасу. У деяких населених пунктах через регулярні обстріли енергетикам доводиться щодня проводити ремонти, – вказано в релізі.Як зазначили в компанії, 11 червня, зокрема, через ворожі обстріли постраждало обладнання НЕК "Укренерго", що призвело до знеструмлення понад 300 тисяч жителів Донецької області – Краматорського та Бахмутського районів.
"Просимо жителів із розумінням ставитися до того, що проблеми з електропостачанням можуть виникати. На жаль, обстріли територій продовжуються і через них часто страждає інфраструктура електромереж та зупиняється робота енергопідприємств", – заявили в "ДТЕК".За інформацією енергохолдингу, ворожі обстріли також пошкодили електромережі у Криворізькому районі Дніпропетровської області. За минулий тиждень аварійні бригади "ДТЕК" повернули світло майже 600 сім'ям у 4 населених пунктах області.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.