Електропостачання Славутича Київської області, знеструмленого після атаки РФ 5 січня, повністю відновлено, передає Енергореформа.
Про це повідомив державний секретар Міністерства енергетики України Сергій Суярко.
"Після проведення відновлювальних робіт повністю відновлено електропостачання у місті Славутич, яке зазнало атаки напередодні. Місто знову зі світлом", – сказав Суярко на брифінгу в Міненерго 7 січня, який транслювався онлайн.
Як зазначається на сайті Славутицької громади, після ворожих обстрілів та пошкоджень об’єктів енергетичної інфраструктури у місті відновлено електропостачання.
"Славутич знову повернувся до звичного ритму життя. Підключені мережі, у штатному режимі працюють підприємства, установи та служби міста", – йдеться в повідомленні.
Як повідомляла Енергореформа, після атаки РФ 5 січня у Славутичі (приблизно 21 тис. населення) залишилося без світла майже 8,5 тис. абонентів. Про часткове відновлення енергопостачання в місті повідомлялося 6 січня.
Джерело: https://t.me/energyofukraine/5795
https://e-slavutych.gov.ua/news/1767775788/
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.