18-19 червня 2025 року в Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової та альтернативної енергетики – InnoTechEnergy, передає Енергореформа.
Як зазначається в анонсі події, на виставці буде представлене новітнє обладнання, технології та рішення для модернізації систем теплопостачання, децентралізованої генерації, ВДЕ, енергоефективні та цифрові трансформації енергетичної галузі.
У рамках виставки, відбудеться Форум інновацій про майбутнє теплової та альтернативної енергетики – FutureEnergyForum.
Форум стане платформою для обговорення ключових питань та пошуку ефективних рішень у відповідь на виклики сьогодення.
Основний фокус буде зосереджено на ключових акцентах:
Організатори заходу планують об’єднати на єдиному майданчику українські та міжнародні компанії, представників муніципалітетів, громад, профільних міністерств, експертне середовище та бізнесу, щоб продемонструвати та обговорити виклики та перспективи розвитку ключових трендів енергетичного сектору.
Реєстрація на виставкові заходи: https://ite.ticketforevent.com/
З питань участі у заходах та співпраці:
+38(067) 37-57-637
+38(095) 37-57-637
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.