Енергетик зазнав поранення в результаті повторної атаки безпілотників РФ під час огляду наслідків попереднього обстрілу підстанції в Дніпропетровській області, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики
"Під час огляду підстанції після обстрілу черговий електромонтер з електробезпеки отримав осколкове поранення внаслідок повторної атаки БПЛА. Його доправлено до лікарні", – йдеться в повідомленні Міненерго в Телеграм 21 вересня.
Згідно з ним, всього за минулу добу через обстріли й бойові дії були знеструмлення в Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях.
Загалом через бойові дії та техпорушення на ранок залишаються частково або повністю знеструмленими 528 населених пунктів.
За минулу добу енергетики відновили живлення для майже 15 тисяч споживачів.
Джерело: https://t.me/energyofukraine/2930
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.