Енергетики вперше з початку бойових дій включили в роботу після ремонту дві повітряні лінії 110 кВ у Харківській області, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
Всього станом на 9 лютого їм вдалося відновити електропостачання для майже 19 тис. споживачів в Україні, йдеться в повідомленні Міненерго в Телеграм-каналі.
Зокрема, заживлена більшість із 5,9 тис. клієнтів у Дніпропетровській області, які відключалися внаслідок технологічних порушень та 31 споживач, який залишався без світла через бойові дії.
У Донецькій області ремонтні бригади заживили 9 тис. споживачів у 3 населених пунктах – зокрема тих, які знеструмлювалися раніше. Проте ще залишаються без світла 75 населених пунктів (41,6 тис. споживачів).
У Запорізькій області світло повернули понад 1000 абонентам, у Миколаївській 558 побутовим та 27 юридичним споживачам у 2 населених пунктах Снігурівського району, у Харкові 321 споживачу, які відключалися через бойові дії.
При цьому через технологічні порушення в Харкові знеструмлено два п’ятиповерхові будинки (120 споживачів), у Київській області 398 клієнтів.
Минулої доби у Херсоні заживили 766 точок обліку, однак після нових обстрілів у місті знеструмлено 281 споживача. В області за минулу добу заживлено 3 населених пункти (1202 споживачі).
Джерело: https://t.me/energyofukraine
Очільник НАЕК "Енергоатом" Павло Ковтонюк та голова правління ŠKODA JS Карел Беднарж на URC 2026 у Гданську підписали меморандум про співробітництво в розвитку стратегічного партнерства у сфері атомної енергетики, передає Енергореформа.
ПАТ "Укрнафта", що входить до Групи "Нафтогаз", на URC 2026 у Гданську підписала грантову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на EUR44,6 млн для будівництва 62 МВт розподіленої генерації, передає Енергореформа.
З початку війни НАЕК "Енергоатом" спрямував понад 22 млрд грн на потреби Сил оборони України, з яких майже 16 млрд грн – на забезпечення підрозділів Національної гвардії України, що охороняють АЕС, передає Енергореформа.