Відбулася державна реєстрація акціонерного товариства "НАЕК "Енергоатом", передає Енергореформа.
Про це повідомив в.о члена правління компанії Хартмут Якоб у своєму Facebook. Згідно з його повідомленням, держреєстрація товариства відбулася 11 січня, як і реєстрація статуту компанії, затвердженого урядовою постановою про утворення АТ від 29 грудня 2023 року.
"Переходимо до абсолютно нового етапу в розвитку атомної енергетики України – впровадження в "Енергоатомі" міжнародних стандартів корпоративного управління (…). Можу з гордістю відзначити, що робоча група з питань корпоратизації, яку я мав честь очолити восени 2022 року, зробила важливий внесок у досягнення загальної мети", – зазначив він.
Як повідомляла Енергореформа, держпідприємство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" перетворено на акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі, 29 грудня 2023 року.
План перетворення "Енергоатома" на АТ затверджений урядовим розпорядженням № 571-р від 27 червня 2023 року. Процес має завершитись до березня 2024 року.
9 січня президента держпідприємства "НАЕК "Енергоатом" Петра Котіна призначено в.о. голови правління новоствореного АТ "НАЕК "Енергоатом".
В. о. членів правління компанії призначені Хартмут Якоб, Юрій Шейк та Олександр Остаповець.
Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid026eNSYQUfo5Z3X1WW1hoNfLTPFzsYo8Hz1VM5qxPXRCasZ6E6ktEFBU8JJStErSpNl&id=10005241706
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.