Бізнес-спільнота енергетичних компаній України Energy Club почала всеукраїнське опитування промислових споживачів енергії для розробки дієвих змін в енергетичній сфері, передає Енергореформа.
"Мета ініціативи – зібрати актуальні дані про виклики, з якими стикаються підприємства, їхні потреби в енергоресурсах, бачення шляхів модернізації енергетичного сектору та взаємодії з ним. В умовах сучасних викликів, голос великого бізнесу є критично важливим для формування стійкої та ефективної енергетичної політики країни", – пояснив Energy Club свою ініціативу.
Згідно з його повідомленням на сайті, зібрана інформація стане основою для глибокого аналізу та буде представлена й обговорена на ключовому заході Energy Club – форумі "Енергосистема імені споживача: голос промисловості для енергетичної безпеки та технологічного розвитку", запланованого на 12 червня.
Зазначається, що опитувальник охоплює широкий спектр питань: від оцінки поточних ризиків та викликів в енергопостачанні, вимог до його якості та надійності, до планів щодо впровадження енергоефективних технологій, розвитку власної генерації та бачення необхідних стимулів для "зеленого" переходу.
Спільнота вказує, що відповіді споживачів допоможуть ідентифікувати ключові проблеми та потреби промисловості в енергетичній сфері, сформувати конкретні пропозиції для уряду та учасників ринку, а також сприяти розробці дієвих механізмів для підвищення енергобезпеки та сталого розвитку промислового сектору України.
"Участь в опитуванні – це унікальна можливість для промислових підприємств не лише висловити свою позицію, але й безпосередньо вплинути на формування порядку денного найважливіших дискусій в енергетичній галузі та на розробку практичних рішень для підвищення енергетичної безпеки України", п – підкреслюють в Energy Club.
Там закликають всіх представників промислових підприємств долучитися до опитування та поділитися своїм цінним досвідом та баченням.
Пройти опитування: https://forms.gle/SKC5hhdsu6CHVeN66
Деталі Форуму та реєстрація: https://www.iclub.energy/events/enerhosystema-imeni-spozhyvacha-holos-promyslovosti-dlia-enerhetychnoi-bezpeky-ta-tekhnolohichnoho-rozvytku/
Джерело: https://www.iclub.energy/iclub-news/energy-club-zaproshuie-promyslovi-pidpryiemstva-do-uchasti-v-opytuvanni-shchodo-enerhetychnoi-bezpeky/
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.