Уряд призначив Артема Некрасова першим заступником міністра енергетики та Ольгу Юхимчук – заступником міністра, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міненерго в Телеграм 1 серпня пізно ввечері.
Артем Некрасов до цього виконував обов'язки директора ДП "Гарантований покупець".
Як зазначає Міненерго, він має значний досвід роботи у сфері енергетики, працював на підприємстві з проєктування, виробництва та впровадження високоманеврової газової генерації електричної енергії; на підприємствах розподілу і поставки електричної енергії. Тривалий час обіймав керівні посади в АТ "Харківобленерго", працював у ВАТ "Запоріжжяобленерго" та ВАТ "Сумиобленерго", ДП "Калуська ТЕЦ-Нова" і ДП НВКГ "Зоря-Машпроєкт".
Ольга Юхимчук з жовтня 2024 року працювала заступником міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції.
Раніше опікувалася питаннями координації Зеленого курсу, захисту довкілля та зміни клімату в Урядовому офісі координації європейської та євроатлантичної інтеграції України Секретаріату Кабінету Міністрів України. Ще раніше Юхимчук в Міндовкілля працювала над питаннями кліматичної політики України.
Джерело: https://t.me/energyofukraine/4210
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.