"13-а хвиля ракетних атак, 15-а атака дронів. Знову головна ціль – енергетична інфраструктура. На жаль, маємо важкі втрати. Сьогодні під час ракетної атаки загинув працівник однієї з ремонтних бригад "Укренерго" Федір Піха та постраждали його колеги", – написав Кудрицький у своєму Facebook.Він також зазначив, що кілька днів тому віддали своє життя співробітники "Укренерго" Олександр Бизин, Іван Пилипів, Олександр Плахута, які захищали Україну в лавах Збройних Сил.
"Для мене всі вони загинули на фронті – на енергетичному та військовому. І це непоправні втрати для нашої компанії і для мене особисто. Щирі співчуття рідним загиблих. Швидкого одужання постраждалим. Наші колеги та їхні сім’ї отримують всебічну підтримку "Укренерго", – написав глава компанії.При цьому він наголосив, що російським загарбникам сьогоднішньою ракетною атакою, як і попередніми, не вдалося досягти своєї основної мети – спричинити колапс в енергосистемі.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.