КП "Київтеплоенерго", що реалізує Концепцію відновлення та підвищення енергетичної стійкості столиці, проводить конференцію "Розвиток розподіленої когенерації у Києві", передає Енергореформа.
Питання до обговорення:
Спікер – Вячеслав Бінд, директор КП "Київтеплоенерго"
Спікер – Володимир Пулов, заступник директора КП "Київтеплоенерго"
Спікер – Вячеслав Бінд, директор КП "Київтеплоенерго"
До участі у конференції запрошуються: потенційні інвестори, виробники та постачальники когенераційного обладнання, донори та представники міжнародних фондів.
Дата проведення: 17 жовтня 2024 року
Час проведення: 14.00
Адреса проведення: каб. 304 (3-й поверх), площа І.Франка, 5, м. Київ.
Долучитися до конференції можна офлайн та онлайн.
Попередня реєстрація обов’язкова. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням https://forms.gle/7tLvBBaw2UWPtHSB7
Заявки приймаються до 14.00 16 жовтня 2024 року.
Зареєстрованим учасникам, які планують взяти участь онлайн, посилання на конференцію буде надіслано напередодні заходу.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.