До нового складу Громадської ради при Міненерговугілля України на 2018-2020 роки увійшло 27 представників інститутів громадянського суспільства, повідомляє Міністерство.
Учасники установчого зібрання, яке відбулося 22 серпня 2018 року, одностайно проголосували за всіх зареєстрованих кандидатів.
Головою Громадської ради обрано Поташника Семена Ізрайлевича.
«Громадська рада і надалі буде ефективним майданчиком для консультацій Міненерговугілля з громадськістю», - запевнив голова Громадської ради.
Державний секретар Міненерговугілля Максим Немчинов привітав новообрану Громадську раду та сказав, що Міненерговугілля дотримується пріоритетів щодо відкритості та налагодження тісної співпраці з громадськістю.
Напередодні "Енергореформа" повідомляла, що буде сформований новий склад Громради при Міненерговугілля.Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.