НАК "Нафтогаз України" запустив мобільний застосунок "Куб" для передачі показів лічильника та розрахунків за спожитий ресурс, передає Енергореформа.
Про це повідомив голова правління компанії Сергій Корецький.
"Нафтогаз" стає сучаснішим та зручнішим для споживачів. Передавати покази та сплачувати рахунки за газ тепер простіше. "Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб", у якому зібрано все необхідне: можна швидко оплатити і сам газ, і його доставку – без зайвих кроків і втрати часу", – написав Корецький у своєму Facebook 5 грудня ввечері.
Він зазначив, що в застосунку також доступні керування кількома особовими рахунками, перегляд власного споживання та інша корисна інформація.
Як уточнила компанія на сайті, у застосунку можна також відстежувати споживання газу через дашборд та планувати витрати, отримувати додаткову інформацію щодо енергоощадності та своєчасні нагадування щодо показів і оплат.
Застосунок доступний для завантаження в App Store та Google Play.
Зараз застосунок працює у режимі вдосконалення, тому в компанії закликають надавати свої відгуки та ідеї для його покращення.
Джерела: https://www.facebook.com/sergii.koretskyi.page/posts/
https://www.naftogaz.com/news/usi-gazovi-poslugy-u-smartfoni-grupa-naftogaz-zapustyla-zastosunok-kub
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.