Через складні погодні умови – дощ, мокрий сніг, ожеледь та сильні пориви вітру – на ранок 22 листопада були знеструмлені 325 населених пунктів у Дніпропетровській, Кіровоградській, Харківській, Сумській, Полтавській,Чернігівській, Донецькій, Черкаській і Херсонській областях, передає Енергореформа.
Про це повідомила НЕК Укренерго"
Згідно з її повідомленням в Телеграм, в цілому в енергосистемі станом на 5:00, рівень споживання електроенергії був таким же, як і 21 листопада. Водночас добовий максимум споживання, зафіксований вранці четверга, був на 4,5% нижчим, ніж максимум попередньої доби, середи, 20 листопада. НЕК пояснює це більшим обсягом застосування заходів обмеження.
Вони діють і сьогодні з 6:00 до 22:00 в усіх регіонах, зазначила "Укренерго".
Щодо імпорту, то він зріс майже на 14% порівняно з учорашнім показником – до 7 408 МВт*год.
Джерело: https://t.me/Ukrenergo/3470
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.