Внаслідок чергової масованої атаки РФ на обʼєкти енергетики зазнали пошкоджень виробничі потужності Групи Нафтогаз у Полтавській області, передає Енергореформа.
"На щастя, обійшлося без постраждалих", – повідомила компанія зранку 11 лютого в Телеграм.
Вона зазначила, що наразі вживаються всі необхідні заходи для стабілізації ситуації з газопостачанням у регіоні.
"Попри всі виклики продовжуємо працювати для підтримки енергетичної стійкості країни", – наголосив керівник "Нафтогазу" Роман Чумак.
Раніше Полтавська ОВА повідомила про дев’ять населених пунктів Миргородського району Полтавської області, які залишилися без газу через ракетний удар РФ. Влучань в обʼєкти цивільної інфраструктури не зафіксовано.
Перед цим міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що російські агресори в ніч на 11 лютого здійснили атаку на газову інфраструктуру України.
Джерело: https://t.me/NaftogazUA/2378
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.