НКРЕКП продовжила тестовий режим розкриття учасниками оптового енергетичного ринку інсайдерської інформації на її платформах на період дії воєнного стану та протягом 30 днів після його припинення, передає Енергореформа.
Відповідне рішення прийняте на засіданні регулятора 21 серпня, яке транслювалося онлайн.
Згідно з ним, внесені зміни до постанови НКРЕКП від 27 березня 2024 року № 614 "Про затвердження Вимог щодо забезпечення доброчесності та прозорості на оптовому енергетичному ринку", яка передбачала дію тестового режиму впродовж 60 днів з дня початку функціонування платформ інсайдерської інформації.
Протягом тестового режиму розкриття інформації штрафні санкції за невиконання глави 4 постанови №614 не застосовуються.
Відповідно до неї, зобов’язання щодо оприлюднення інсайдерської інформації вважається виконаними учасниками оптового енергоринку з моменту розміщення такої інформації на платформах інсайдерської інформації.
Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=0_4G7S5fk3Y
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.