У Кіровоградській області внаслідок обстрілу та падіння уламків пошкоджено лінію електропередачі, у результаті чого низка споживачів залишилася без світла, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
Згідно з його оновленням у Телеграм-каналі 24 жовтня ведуться відновлювальні роботи.
Кпім того, через обстріли на Донеччині знеструмлювався 21 населений пункт, на Дніпропетровщині – 3 населених пункти. Також без світла залишається частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.
Загалом за добу енергетики заживили понад 16 тисяч споживачів. Більшість із них – це абоненти в Донецькій та Дніпропетровській областях.
Разом з тим, триває подальше обстеження руйнувань, завданих напередодні ракетно-бомбовими ударами по енергетичних об’єктах у Донецькій області, зазначило Міненерго.
Як повідомляла Енергореформа, увечері, 22 жовтня, внаслідок обстрілу постраждала одна з теплоелектростанцій "ДТЕК", серйозно пошкоджено обладнання підприємства.
Фото з архіву.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.