Через негоду, яка не вщухає в Україні, знеструмлено 1025 населених пунктів, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергеики.
"У Дніпропетровській області без електропостачання майже 29 тис. споживачів у 324 населених пунктах, в Одеській області знеструмлено 268 населених пунктів, у Миколаївській – 215, у Кіровоградській області – 146", – йдеться у його оновленні в Телеграм 9 січня.
Крім того, відключено 59 населених пунктів в Запорізькій області, 14 – в Херсонській, 9 – в Чернігівській, 8 – в Чернівецькій областях.
"Аварійні бригади в постраждалих від негоди регіонах переведено на цілодобовий режим роботи. Туди направляється додаткова техніка з інших областей. Проте роботу та пересування ускладнює ожеледь", – описало ситуацію міністерство.
Як повідомляла Енергореформа, на ранок 8 січня без світла через несприятливі погодні умови було знеструмлено приблизно 400 населених пунктів.
Джерело: https://t.me/energyofukraine
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.