57 компаній-учасниць уже підтвердили свою участь у зоні експозиції, 36 спікерів долучяться до обговорення в тематичних блоках, передає Енергореформа.
Як зазначають організатори форуму-експозиції "Технології будівництва та автономні рішення", одним з інформаційних партнерів якого виступає Енергореформа, понад 400 відвідувачів долучяться до події.
Це представники малого та середнього бізнесу, забудовники, підрядні організації; представники місцевого самоврядування та керівники комунальних підприємств з усієї України – Харківська, Миколаївська, Донецька, Луганська, Вінницька, Сумська області; керівники ОСББ Києва; представники державного сектору та фінансово-банківських інституцій, а також найбільші Телеком оператори України.
Реєстрація (обов'язкова) на форум, запланований на 4 липня, триває – https://bit.ly/3KQrBAj
Органзітори пропонують обрати статус участі, який найбільше відповідає цілям Вашої організації:
- партнер
- учасник експозиції
- доповідач
- відвідувач
Детальна інформація на сайті: https://forumua.technopolygon.com/
Тел. для довідок:
+38 (067) 3757637
+38 (093) 2541268
Як повідомляла Енергореформа, метою форуму є створення майданчика для демонстрації рішень, технологій, матеріалів та продукції від вітчизняних та міжнародних компаній для відновлення та удосконалення пошкодженої інфраструктури.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.