"Ситуація гірша, ніж очікувалося. Принаймні там, де ми працюємо. Думали, що буде краще", – сказав він в ефірі Національного телемарафону "Єдині новини" 14 листопада.Він пояснив, що ДТЕК у рамках допомоги "Херсонобленерго" з відновлення електропостачання Херсона та області займається електролінією з Дніпропетровської області до Берислава.
"Працюємо сьогодні із саперами. Завтра з ОВА домовимося, щоб працювати більшою кількістю бригад. Працюватимемо, забезпечені всім необхідним, люди є. Головне, щоб міни прибрати, і можна було безпечно працювати", – зазначив виконавчий директор ДТЕК.Сахарук також додав, що "Херсонобленерго" налагоджує енергопостачання з Миколаївської області, але детальної інформації про ситуацію там у нього поки немає.
"Змінити його без виробництва неможливо. Тому стабілізаційні відключення ще будуть, щоб система могла функціонувати у тому режимі, в якому вона зараз працює", – попередив топ-менеджер ДТЕК.Фото з архіву
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.