Російські агресори вже два дні поспіль завдають ударів по об’єктах газової інфраструктури у Харківській та Чернігівській областях, під час яких було застосовано приблизно 60 ударних безпілотників, передає Енергореформа.
Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
"росія продовжує атакувати обʼєкти групи "Нафтогаз". Два дні безупинно тривають атаки на обʼєкти зберігання газу та виробничі потужності на Харківщині та Чернігівщині. Було застосовано сумарно приблизно 60 ударних дронів", – написав Корецький у Facebook.
Він наголосив, що на об’єктах зафіксовані руйнування.
"Щойно безпекова ситуація дозволить, фахівці компанії спільно з підрозділами ДСНС проведуть оцінку наслідків і розпочнуть їх ліквідацію", – зазначив очільник "Нафтогазу".
Як повідомляла Енергореформа, впродовж усієї доби 24 лютого російські війська вчергове атакували газовидобувну інфраструктуру групи "Нафтогаз" – цього разу об’єкт на Харківщині. Унаслідок атаки, його робота була зупинена.
Всього з початку року російські війська здійснили вже 26 атак на об’єкти групи "Нафтогаз".
З початку повномасштабного вторгнення 312 працівників "Нафтогазу" загинули від рук ворога.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.