Під ворожий обстріл потрапила ТЕС в Донецькій області, через технічні причини сталося займання обладнання на одній із прифронтових ТЕЦ, в обох випадках без постраждалих, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики в Телеграм-каналі 16 січня.
Згідно з його повідомленням, на ТЕС триває огляд стану обладнання, ТЕЦ працює у звичайному режимі.
У цілому в енергосистемі дефіциту електроенергії не спостерігається, але для покриття збільшеного споживання активно задіяно ресурси гідрогенерації.
"Саме тому Міненерго вкотре наголошує на необхідності економного споживання електроенергії у пікові години споживання: 10:00-12:00 та 17:00-19:00", – наголошуж міністерство.
Також зазначається, що в аварійний ремонт виведено 2 блоки ТЕС, водночас після короткострокового ремонту до роботи підключено 3 одиниці генеруючого обладнання.
На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії обсягом 3458 МВ-год, що на 26% менше показника 15 січня. Експорту немає майже два тижні.
Як повідомляла Енергореформа, у понеділок, 15 січня, Міненерго також інформувало про обстріл окупантами прифронтової ТЕС.
Джерело: https://t.me/energyofukraine/1490
Фото з архіва.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.