Унаслідок атаки РФ на Павлоград 25 квітня загинув працівник шахтоуправління ім. Героїв Космосу Олексій Хлібець та його 15-річна донька, дружина серйозно поранена, передає Енергореформа.
Про це повідомив ДТЕК.
"Велика трагедія для всієї родини ДТЕК. У Павлограді ворожий дрон прилетів у квартиру нашого колеги шахтаря-комбайнера Олексія Хлібця з Шахтоуправління ім. Героїв Космосу. Життя Олексія та його 15-річної донечки Валерії обірвалося миттєво", – написав енергохолдинг у своєму Телеграм.
ДТЕК утоxнив, що дружина Оксана отримала важкі травми, й лікарі зараз борються за її життя.
"Це велика втрата для нашої компанії та всієї шахтарської спільноти. Щирі співчуття колегам, друзям та всій родині Олексія", – зазначив ДТЕК.
Як повідомляло агентство "Інтерфакс-Україна", внаслідок ворожої атаки БпЛА в м. Павлоград загинуло три людини, серед яких – неповнолітня дівчинка, ще 15 людей, в тому числі троє дітей, отримали поранення.
Джерело: https://t.me/dtek_ua/2431
Фото ДТЕК.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.